Jiří JUNG

Mým koníčkem jsou investice. Proto se na ně dlouhodobě zaměřuji. Klientům spravuji investice, v řádu desítek milionů, v investičních fondech a komoditách. Poradím Vám, ať jste začínající nebo i zkušený investor. Doporučím Vám investiční produkty na základě zjištění Vašich potřeb a zkušeností. 

Zprostředkuji nákup i spoření do zlata. 

Investice však nejsou jedinou oblastí, se kterou Vám mohu pomoci. Klikněte na tlačítko níže a vyberte si z mé nabídky produktů ten, který je pro Vás momentálně nejdůležitější. Pak již stačí vytočit mé telefonní číslo nebo poslat vzkaz. 

NĚCO MÁLO O MNĚ

Finančnímu poradenství se aktivně věnuji 15 let. Několik let jsem pracoval pro stavební spořitelnu, kde jsem se brzy stal manažerem týmu a školitelem podílových fondů. Abych mohl klientům nabídnout opravdu to nejlepší, rozhodl jsem se ze spořitelny odejít. Spojil jsem síly se společností FINFOCUS, s.r.o., která klade důraz především na kvalitu služeb pro klienty a Broker Trust, a.s., díky němuž mohu svým klientům doporučit to nejlepší, co současný trh nabízí. Mohu tak spolupracovat s prestižními investičními fondy a dodavateli komodit. To samé platí i v oblasti pojištění a úvěrů. 

Zajímají Vás komodity nebo podílové fondy? Přemýšlíte, do čeho investovat? Potřebujete hypotéku nebo pojištění? Pojďme si o tom popovídat.

REFERENCE

Jiří Jung, je skvělý profesionál, vždy schopný účinně pomoci svým klientům. Jeho práce je pro klienta vždy velmi přínosná.
LudvíkStrategické IT poradenství
Strongly recommended, hard working, knowledge based and developing on his own.
PetraFinanční kontrolor

Twisto podporuje Apple Pay

Nemusíte měnit banku. Zřiďte si Twisto. Při registraci přes tlačítko níže, získáte bonus 300,- 

Více informací o kartě Twisto